Profil spoločnosti

G+G, s.r.o.

logo autodopravcaProcesy vedúce k založeniu firmy G+G, s.r.o. sa datujú do roku 2001. Ich výsledkom bola malá spoločnosť, ktorá sa špecializovala výlučne na poskytovanie vnútroštátnej prepravy tovarov.

Postupom času došlo k výraznému rozvoju. Vozový park začal rásť kvalitatívne i kvantitatívne a po necelej dekáde od vzniku spoločnosti sa stal moderným a vďaka svojej skladbe schopným reagovať na najrôznejšie požiadavky zákazníka. Po obdržaní objednávky sme zabezpečovali prepravu tovarov s hmotnosťou od 1,5 t do 25 t po celom území Európskej únie.

Obrat nastal, keď na európske ekonomiky v rokoch 2008 – 2012 naplno udrela finančná kríza, čo sme ako dopravca výrazne pocítili. V súvislosti s poklesom cien za dopravu a s prudkým zhoršením platobnej disciplíny časti našich odberateľov sme boli nútení prijať rázne konsolidačné opatrenia na stabilizovanie situácie v spoločnosti. V dôsledku týchto opatrení došlo k zmenšeniu vozového parku, čím sme stratili spôsobilosť vykonávať dopravu tovarov kamiónovými súpravami s nosnosťou 25 ton. Tiež okrem zmenšenia vozového parku sme v pokrízovom období začali klásť väčší dôraz na diverzifikáciu podnikateľských aktivít.

Výsledkom tejto transformácie je dnešný obraz spoločnosti G+G, s.r.o.: sme menšia, no finančne stabilná firma disponujúcia moderným vozovým parkom, dlhoročným know-how v oblasti dopravy a silným prozákazníckym prístupom. Okrem dopravy sa v našej podnikateľskej činnosti dostal viac do popredia prenájom nehnuteľností a predaj motorovej nafty.


Budeme radi, ak nás kontaktujete a stanete sa našim ďalším spokojným zákazníkom.

Profil spoločnosti

 

https   cloudflare
created by: Marek Sarvas